מומחה קידום אתרים

Posted by: SEO Comments: 0

מומחה קידום אתרים

כתיבת תוכן היא תהליך של מחקר, תכנון, כתיבה, עריכה ופרסום תוכן. זה יכול להיות פוסט בבלוג, תסריט וידאו, דף מכירות וכל דבר שמתפרסם באינטרנט.  המשיכו לקרוא כדי לגלות מספר טיפים פשוטים לכתיבת תוכן, שיעזרו לכם להשיג תנועה אורגנית ויותר קוראים.

 

כתבו על נושאים שאנשים מחפשים

רוב האנשים כותבים על נושאים שמרגשים אותם. זה בסדר גמור, אך לרוב לתוכן כזה חיי מדף קצרים. כדי לתקן זאת, עליכם לכתוב תוכן על נושאים שאנשים מחפשים. כל עוד המאמר שלכם מדורג בגוגל עבור שאילתות חיפוש רלוונטיות ופופולריות, תקבלו תעבורת חיפוש אורגנית עקבית ופסיבית.

איך אם כן אתם מוצאים את הנושאים האלה? הדרך הקלה ביותר היא להשתמש בכלי לחקר מילות מפתח. הזינו נושא רלוונטי לכלי מילות המפתח של גוגל, ותקבלו עד 150 רעיונות למילות מפתח ואת נפחי החיפוש המשוערים שלהן. באופן כללי, ככל שנפח החיפוש גבוה יותר, כך תוכלו להגיע לתנועה אורגנית יותר מהדירוג הגבוה במנועי החיפוש.

 

צרו סוג תוכן נכון עבור מילות המפתח

האם שמתם לב אי פעם שגוגל יודעת מה אתם מחפשים – גם כשאתם מקלידים משהו סופר מעורפל? הסיבה לכך היא, שכל המודל העסקי של גוגל מסתמך על הצגת התוצאות הרלוונטיות ביותר. מה שאומר: אם אתם רוצים לדרג לפי מילת מפתח מסוימת, אתם גם צריכים להבין מה המחפשים רוצים ולתת להם את זה. איך יודעים מה זה? התבוננו בתוצאות החיפוש ואז עקבו אחריהם. לדוגמה, נניח שאתם רוצים לדרג “מכונת קפה”. רוב הדפים המובילים הם רשימות של מכונות הקפה הטובות ביותר, כך שזה גם סוג התוכן שעליכם ליצור.

 

הפכו את התוכן שלכם לקישור

קישורים הם אחד משלושת גורמי הדירוג המובילים. אם אתם רוצים לדרג בגוגל כל דבר שהוא תחרותי, אתם צריכים קישורים. ואם אתם רוצים שהתוכן שלכם ימשוך קישורים, עליכם להבין מדוע אנשים מקשרים לפוסטים על נושא זה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להסתכל על קישורים נכנסים לדפים המובילים בדירוג העליון ולראות מדוע אנשים מקשרים אליהם. אם אתם מבחינים שהרבה אנשים מקשרים מאותה סיבה, כנראה שכדאי להזכיר את אותו הדבר או משהו דומה בפוסט שלכם.

 

צרו כותרת כובשת

אנשים לא ילחצו על ההודעה שלכם אם הכותרת משעממת ולא מעוררת השראה. פירוש הדבר שתצטרכו ללמוד כיצד לכתוב כותרות שאין לעמוד בפניהן, שתופסות את תשומת ליבם של אנשים וגורמות להם לרצות ללמוד עוד.

איך אתם עושים את זה? השתמשו בנוסחה מוכחת. הנה מספר דוגמאות:

  • כיצד [להשיג תוצאה רצויה] (ב [מסגרת זמן])
  • [מספר] מוכח [פעולות / דרכים] ל [להשיג תוצאה רצויה]
  • [מספר או כיצד] דרכים פשוטות / קלות ל [להשיג תוצאה רצויה]
  • [מספר] סיבות לכך שאתה [לא להשיג תוצאה רצויה]

הוסיפו ביטויי מעבר

זרימה בטקסט היא חשובה להפליא. זה עוזר לשמור על הקורא מעורב. אם בשלב כלשהו הקורא שלכם יצטרך לקרוא מחדש מילה (או אפילו משפט), סביר להניח שתאבדו את תשומת ליבו. דרך קלה לשמור על כתיבה חלקה כמשי היא להוסיף ביטויי מעבר. משפטים אלה יעזרו לטקסט שלכם לזרום באופן טבעי:

  • ממשיכים הלאה…
  • בכל מקרה
  • עם זאת
  • בנוסף
  • עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "Not Found"]