שיווק דיגיטלי

Project Description

שיווק דיגיטלי -כל מה שצריך לדעת ב-2021 וכיצד לבחור את חברת השיווק הדיגיטלי עבורי

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי הוא מזמן כבר לא עוד תחום צדדי בחיינו

העולם המודרני מבין את הצורך בשיווק. פרסום מוצר בטלוויזיה או ברדיו מחובר בקשר ישיר להגדלת הכנסות לבית העסק. אך כעת יש לפרוץ את תקרת הזכוכית שמעל ראשינו ולהבין ששיווק מזמן אינו מסתיים בכלים שהכרנו והוא חשוב ביותר גם במרחב הדיגיטלי. שיווק מהותי ברחבי הרשת יעיל בימינו לא פחות ובמצבים מסוימים אף יותר מהשיווק המוכר והישן ויכול לא רק לחשוף את העסק או את השירות לקהל רחב של אנשים אלא גם להגיע בעזרת אלגוריתמים חכמים לעיניים ספציפיות ואל לקוחות קצה פוטנציאליים.

האופציות הרבות החבויות בתחום הופכות אותו לנוצץ ביותר אך באותה המידה גם מפחיד. אך ככל הנראה בימינו – מי שישכיל להסתגל ולמצוא כיצד לעשות שימוש בכלים הקיימים ירוויח ובגדול

מהרשתות החברתיות ועד למנועי החיפוש

 1. שתי חנויות פיזיות שימוקמו זו לצד זו וימכרו מוצרים זהים יהיו כמובן מתחרות אחת של השניה. כאשר לקוח יגיע אל חנות א’ הוא ככל הנראה לא יכנס אל חנות ב’. לכן החנויות ילחמו על תשומת לב הלקוח. החנות שתנצח (אם בצורה יצירתית ואם בהשקעת משאבים רבים יותר) תרוויח את כספו – הדימוי הנ”ל מדויק גם למרחב הוירטואלי.
 2. שיווק דיגיטלי הוא פרסום מוצר, עסק או באמת כל דבר שניתן לחשוב עליו על מנת ליעד אותו אל מטרות קצה כגון לקוח. השיווק הדיגיטלי נעשה במגוון צורות עליהן נפרט בהמשך. 

לסיוע וייעוץ בכל הנוגע לשיווק הדיגיטלי של העסק שלכם השאירו פרטים בטופס

קרב בלתי נראה

הרשת הופכת את העולם אותו אנו מכירים לכפר גלובאלי. לא עוד שתי חנויות שכנות נלחמות על תשומת לב הלקוח – עתה גם ענקיות טכנולוגיה ומוצרים יכולות להשתמש בשירותי שילוח כדי להגיע לכל קצוות תבל ועל כן התחרות הוירטואלית היא מול כל העולם.

חנות בגדים – בית עסק ישראלי למכירת בגדים לא עוד מתחרה בזירה הלוקאלית – עתה הוא גם צריך לנצח את shein , Alibaba  ומוכרים אחרים ברשת. 

כיצד לגשת

בואו נדבר קצת תכלס – אין מה לפחד מהתחום. נכון ישנן חברות בעלות אמצעים אשר מולן נתחרה על תשומת לב הלקוחות אך כיום ישנם בתי עסק שונים אשר יכולים להדריך אותנו בזירה החדשה. ישנן דרכים לכוון אתרים לקהל יעד מסוים. יש אפשרות לחקור את יעילות השיווק. יש זירות שונות יעודיות לכל עסק – מהאינסטגרם והפייסבוק ועד לגוגל. מטוויטר ועד לטיקטוק. הכל חוקי בעולם השיווק ומי שישכיל לנצל את הכלים העומדים לראשותו רק ירוויח.

שיווק דיגיטלי כולל את כל מאמצי השיווק שנעשים במסגרת  העולם הדיגיטלי, וכנראה מתבטאים בצג של מכשיר אלקטרוני או באינטרנט.

עסקים ממנפים ערוצים דיגיטליים כגון מנועי חיפוש, מדיה חברתית, דוא”ל ואתרים אחרים כדי ליצור קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

משווק נכס מנוסה יכול לומר ששיווק נכס פיזי ושיווק דיגיטלי הם דיי דומים, מלבד כמה הבדלים. משיחות עם משווקים ובעלי עסקים בארה”ב, בריטניה, אסיה, אוסטרליה וניו זילנד, ניתן ללמוד רבות כיצד נצפים ההבדלים הללו ברחבי העולם.

 

לסיוע וייעוץ בכל הנוגע לשיווק הדיגיטלי של העסק שלכם השאירו פרטים בטופס

מה התפקיד של שיווק דיגיטלי?

אמנם שיווק מסורתי עשוי להתקיים במודעות דפוס, בתקשורת טלפונית או בשיווק פיזי, אך שיווק דיגיטלי יכול להתרחש באופן אלקטרוני ומקוון. המשמעות היא שיש הרבה יותר אפשרויות למותגים להגיע ללקוחות, כולל דוא”ל, וידאו, מדיה חברתית ומנועי חיפוש.

בשלב זה, שיווק דיגיטלי הוא חיוני למודעות העסקית והמותג שלך. נראה שלכל מותג אחר יש אתר. ואם לא, יש להם לפחות נוכחות ברשתות חברתיות או אסטרטגיית מודעות דיגיטליות. תוכן ושיווק דיגיטלי הם כה נפוצים, עד כי הצרכנים מצפים כעת לסמוך עליהם כדרך ללמוד על מותגים.

אם נרצה למקד את הסיפור, אז כדי להיות תחרותי כבעל עסק, תצטרך לאמץ כמה היבטים של שיווק דיגיטלי.

מכיוון שלשיווק דיגיטלי יש כל כך הרבה אפשרויות ואסטרטגיות הקשורות אליו, אתה יכול להיות יצירתי ולהתנסות במגוון טקטיקות שיווק בתקציב. בשיווק דיגיטלי תוכלו להשתמש בכלים כמו לוחות מחוונים לניתוח כדי לעקוב אחר ההצלחה וההחזר ה- ROI של מסעות הפרסום שלכם יותר מכפי שתוכלו לעשות עם תוכן פרסומי מסורתי – כמו שלט חוצות או מודעה מודפסת.

שיווק דיגיטלי מוגדר על ידי שימוש בטקטיקות וערוצים דיגיטליים רבים כדי ליצור קשר עם לקוחות היכן שהם מבלים חלק ניכר מזמנם: באינטרנט. מהאתר עצמו לנכסי המיתוג המקוונים של העסק – פרסום דיגיטלי, שיווק בדוא”ל, חוברות מקוונות ומעבר לכך – יש ספקטרום של טקטיקות שנמצאות תחת הגג של “שיווק דיגיטלי”.

למיטב המשווקים הדיגיטליים יש תמונה ברורה כיצד כל קמפיין שיווקי דיגיטלי תומך ביעדי העל שלהם. ובהתאם למטרות האסטרטגיה השיווקית שלהם, משווקים יכולים לתמוך בקמפיין גדול יותר באמצעות הערוצים החינמיים והתשלום העומדים לרשותם.

משווק תוכן, למשל, יכול ליצור סדרת פוסטים בבלוג המשמשים ליצירת לידים מתוך ספר אלקטרוני חדש שהעסק יצר לאחרונה. משווק המדיה החברתית  של החברה עשוי לסייע בקידום פוסטים בבלוג באמצעות פוסטים בתשלום ואורגני של העסק בחשבונות המדיה החברתית. אולי משווק הדוא”ל יוצר קמפיין דוא”ל כדי לשלוח למי שמוריד את הספר האלקטרוני מידע נוסף על החברה. 

על כן – ישנן אפשרויות רבות בהן משווקים דיגיטליים יכולים לתמוך את החברה להצלחה, ולתקשורת מקרבת עם לקוחותיה, בשלל ערוצי התקשורת ברשת הדיגיטלית.

לסיכום:

העולם משתנה בקצב מהיר – זה נכון. אפשר לפחד ולברוח או ללמוד ולהסתגל. בזירה החדשה ישנם אתגרים חדשים אך גם אפשרויות בלתי נגמרות. חקר קל ברחבי האנטרנט ילמד כל מי שמתעניין את התורה שבעל פה של שיווק דיגיטלי וכל מי שירצה לנצל את הכלים האלו עד תום יוכל להעזר באנשי מקצוע.

מחירים ועלויות

התוכניות שלנו

בסיסיתשיווק דיגיטלי ברמה הבסיסית עבור העסק שלכם

 • היכרות של העסק שלכם בגוגל
 • מפת אתר
 • תוסף קידום אתרים ואינטגרציה
 • אינטגרציה עם גוגל אנאליטיקס לניתוח נתונים
להזמנת השירות

חבילת PROמעטפת שיווק דיגיטלי כוללת לעסקים

  • היכרות של העסק שלכם בגוגל
  • מפת אתר
  • תוסף קידום אתרים ואינטגרציה
  • אינטגרציה עם גוגל אנאליטיקס לניתוח נתונים
  • שירות SEO רחב טווח ON SITE
  • שירות SEO OFF SITE
  • בניית אוטוריטה לאתר
  • מעטפת תכנים חודשית
  • בניית קישורים פנימית וחיצונית
  • קידום ביוטיוב ורשתות חברתיות
  •  
להזמנת השירות

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "Not Found"]