קידום ממומן -PPC

Project Description

קידום ממומן - גוגל ופייסבוק.יתרונות וחסרונות

כאשר אנו מדברים על קידום ממומן, עלינו להבין שכל קליק שילחצו על המודעה שאנו מפרסים יגזול מאיתנו כסף בפרסום. ומצד שני עשוי להביא לנו לקוח פוטנציאלי שיכסה את העלות.

לכן הנקודה הראשונה שיש לשים אליה דגש היא אסטרטגיית השיווק ברמת הקמפיין. כמה כסף אנחנו עשויים להרוויח מהשקעה X שהשקענו ביחס לכל קליק.

בשלב השני עלינו להבין כי קמפיין שלא עובר אופטימזציה מתמדת יהיה קמפיין מבזבז, שגם אם עבד טוב היום, אין שום חובה שיעבוד טוב מחר. לכן עלינו להיות תמיד עם יד על הדופק ועל נותן השירות להבין כיצד ניתן לשפר ולמקסם את תוצאות הקמפיין.

 

קמפיין בגוגל

יתרונות וחסרונות

כאשר מדובר על קמפיינים בגוגל, יש להבין כי היתרון הבולט שלהם הינו בכך שאנו מקבלים חשיפה תוך זמן קצר מאוד מרגע הקמת הקמפיין, בעוד שבמידה ופנינו לאפיק הקידום האורגני, נאלץ להמתין בסבלנות כמה חודשים עד אשר נחזה בתוצאות משביעות רצון. 

לעומת זאת, בעוד שכל לחיצה על המודעה שלנו בגוגל, תוביל להפסד כסף ישיר מקופת השיווק שלנו, בקידום האורגני אנו נרוויח ככל שילחצו יותר ויותר על הביטויים שבהם אנו מופיעים.

חסרון נוסף הוא, שלצערינו השוק מוצף ורווי ברוב התחומים המוכרים, מה שאומר שהמשחק לא תמיד הוגן, כלומר, סביר להניח כי חלק מהמתחרים שלנו ילחצו על מודעות הפרסום שלנו על מנת לבזבז לנו תקציב לשווא. 

אך גם לזה יש לנו פיתרון בצורת אלגוריתם שאנו מבצעים לו אינטגרציה לקמפיין ויודע לזהות על פי ההגדרות שלנו מיהם הלוחצים המזוייפים ומיהם הלקוחות הפוטנציאלים.

 

קמפיין בפסייבוק

יתרונות וחסרונות

אז כפי שציינו במקום אחר, פייסבוק היה פלטפורמה זולה ברמת הפרסום הממומן, כלומר, בעוד שבגוגל תשלמו 20 שקלים לקליק על נישות ממוצעות ומעלה, על פייסבוק תשלמו שקלים בודדים. אך אל תטעו , אתה משלם על מה שאתה מקבל. כלומר, בעוד שבגוגל אתם מקבלים קהל שמחפש באופן ממוקד את מה שאתם מציעים, פייסבוק ייתן לכם קהל שלא מחפש ספציפית את השירות שאתם מציעים, אלא יניח על פי ההגדרות שנתתם בקמפיין שכדאי לחשוף את הפרסום שלכם לקהל כזה או כזה. מה שאומר שתוכלו לקבל הרבה פניות שאינם ממוקדות דים.

לסיכום, מאוד מומלץ להכיר את הנישה לפני שאתם בוחרים בשיטת הפרסום המועדפת שלכם, וכן להבין יחד עם איש המקצוע מהי האסטרטגייה המומלצת ביותר עבור הנושא וביחס לקהל היעד שלכם.

PLANS TABLE

Pricing Plans

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet libero id nisi euismod

Basic PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 10GB Disk Space
  • 100GB Monthly Bandwith
  • 20 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
HIRE NOW

Advanced PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 3GB Disk Space
  • 25GB Monthly Bandwith
  • 5 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
HIRE NOW

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "Not Found"]